Afdrukken

 Agenda/rooster (experimenteel)

Afdrukken

Scroll naar beneden voor het meest actuele rooster en de meeste actuele jaaragenda (alleen voor leden. dus eerst even inloggen.)

Agenda voor de komende tijd :
  
 
datum   dag tijd spreker bijzonderheid oudste van dienst deurdienst zangleiding beamer zendeling van de week
17-feb   zondag 10.00 uur C.D. Bijl   Kees de Jong Hans Molengraaf Deborah a d Wiel Jurgen Bresser Bram Krol
18-feb   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond          
19-feb   dinsdag 19.30 uur              
20-feb   woensdag                
21-feb   donderdag                
22-feb   vrijdag                
23-feb   zaterdag 20.00 uur   clubavond          
24-feb   zondag 10.00 uur P. Snoek jr. kringweek / jeugddienst Gerben Schut Bob de Raadt Linda v d Biggelaar Jurgen Bresser Marco en Kseniya
25-feb   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond          
26-feb   dinsdag                
27-feb   woensdag                
28-feb   donderdag                
1-mrt   vrijdag                
2-mrt   zaterdag                
3-mrt   zondag 10.00 uur S. Verhorst Bip Kees de Jong Gerben Schut Aleid Stienstra Roelof Stienstra Peter en Madeleine
4-mrt   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond          
5-mrt   dinsdag                
6-mrt   woensdag                
7-mrt   donderdag                
8-mrt   vrijdag                
9-mrt   zaterdag 20.00 uur   clubavond          
10-mrt   zondag 10.00 uur A. v.d. Berk   Bob de Raadt Alice v. Krieken Linda v d Biggelaar Roelof Stienstra Johan en Linda
11-mrt   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond          
12-mrt   dinsdag                
13-mrt   woensdag 19.30 uur

G. Schut

biddag Hans Molengraaf Cor v. Leeuwen Marjo Molengraaf Roelof Stienstra  
14-mrt   donderdag 19.30 uur   KR vergadering          
15-mrt   vrijdag                
16-mrt   zaterdag                
17-mrt   zondag 10.00 uur J. IJzerman Doopdienst / kringweek Kees de Jong Leen v Gelder Deborah a d Wiel Dico v d Weijde Gert-Jan en Stephanie
18-mrt   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond          
19-mrt   dinsdag                
20-mrt   woensdag                
21-mrt   donderdag                
22-mrt   vrijdag                
23-mrt   zaterdag     sportmiddag + clubavond          
24-mrt   zondag 10.00 uur J. v. 't Sant   Bob de Raadt Arjan Madern Judi Sterrenburg Dico v d Weijde Bram Krol
25-mrt   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond          
26-mrt   dinsdag                
27-mrt   woensdag                
28-mrt   donderdag                
29-mrt   vrijdag                
30-mrt   zaterdag                
31-mrt   zondag 10.00 uur T. Hagendijk  

Gerben Schut

Regina Tromp Marjo Molengraaf Dico v d Weijde Marco en Kseniya
1-apr   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond          
2-apr   dinsdag 19.30 uur   KR vergadering          
3-apr   woensdag                
4-apr   donderdag                
5-apr   vrijdag                
6-apr   zaterdag 20.00 uur   clubavond          
7-apr   zondag 10.00 uur P. v.d. Berg Bip / kringweek Hans Molengraaf Wim Duijzer Aleid Stienstra Remco Bijl Peter en Madeleine
8-apr   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond          
9-apr   dinsdag                
10-apr   woensdag                
11-apr   donderdag                
12-apr   vrijdag                
13-apr   zaterdag                
14-apr   zondag 10.00 uur L. v.d. Heuvel   Gerben Schut Kees de Jong Linda v d Biggelaar Remco Bijl Hendrik en Gerda
15-apr   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond / algemene ledenvergadering          
16-apr   dinsdag                
17-apr   woensdag                
18-apr   donderdag                
19-apr   vrijdag 19.30 uur C. de Jong Goede Vrijdag / Heilig Avondmaal Erwin v. Grootheest Leen v Gelder Judi Sterrenburg Tijmen a d Wiel  
 
 
noot : de agenda wordt regelmatig ververst. desondanks kan het voorkomen dat de informatie niet 100% actueel is.