Afdrukken

Scroll naar beneden voor het meest actuele rooster en de meeste actuele jaaragenda (alleen voor leden. dus eerst even inloggen.)

maandagavond = bidstond (vanaf 11 september)

Agenda voor de komende tijd :
  
datum dag tijd spreker opmerkingen oudste van dienst deurdienst zangleiding beamer
25-8-2017 vrijdag              
26-8-2017 zaterdag              
27-8-2017 zondag 10:00u. T. Hagendijk inleveren kopij informatieblad - Hans Molengraaf Bob de Raadt (O)   Marjo Molengraaf Cor v Leeuwen
28-8-2017 maandag              
29-8-2017 dinsdag              
30-8-2017 woensdag              
31-8-2017 donderdag              
1-9-2017 vrijdag              
2-9-2017 zaterdag              
3-9-2017 zondag 10:00u. J. Schep Heilig Avondmaal. BiP Wim Duijzer (O) Leen v Gelder Judi Sterrenburg Roelof Stienstra
4-9-2017 maandag      Gebedsbijeenkomst        
5-9-2017 dinsdag              
6-9-2017 woensdag              
7-9-2017 donderdag              
8-9-2017 vrijdag              
9-9-2017 zaterdag              
10-9-2017 zondag 10:00u. J. Baan opening seizoen Bob de Raadt (O) Alice v Krieken (D) Deborah a d Wiel Dico v d Weijde
11-9-2017 maandag 20:00u.    Gebedsbijeenkomst        
12-9-2017 dinsdag     KR vergadering        
13-9-2017 woensdag              
14-9-2017 donderdag              
15-9-2017 vrijdag      jeugdweekend        
16-9-2017 zaterdag      jeugdweekend        
17-9-2017 zondag 10:00u. D. Dane kringweek. jeugdweekend Erwin v Grootheest (O) Cor v Leeuwen (D) John de Goei Tijmen a d Wiel
18-9-2017 maandag 20:00u.    Gebedsbijeenkomst        
19-9-2017 dinsdag              
20-9-2017 woensdag              
21-9-2017 donderdag     Rosh Hasjana (en 22 september)        
22-9-2017 vrijdag              
23-9-2017 zaterdag              
24-9-2017 zondag 10:00u. P. v.d. Hoff   Bob de Raadt (O) Regina Tromp Aleid Stienstra Remco Bijl
25-9-2017 maandag 20:00u.    Gebedsbijeenkomst        
26-9-2017 dinsdag              
27-9-2017 woensdag              
28-9-2017 donderdag              
29-9-2017 vrijdag              
30-9-2017 zaterdag     Jom Kipoer (t/m 11 oktober)        
1-10-2017 zondag 10:00u. J. de Vreugd BiP Hans Molengraaf  (O) Wim Duijzer (O) Deborah a d Wiel Cor v Leeuwen
2-10-2017 maandag 20:00u.    Gebedsbijeenkomst        
3-10-2017 dinsdag     KR vergadering        
4-10-2017 woensdag              
5-10-2017 donderdag     Loofhuttenfeest (t/m 11 oktober)        
6-10-2017 vrijdag              
7-10-2017 zaterdag              
8-10-2017 zondag 10:00u. A.J. Krol kringweek Erwin v Grootheest (O) Kees de Jong Marjo Molengraaf Roelof Stienstra
9-10-2017 maandag 20:00u.    Gebedsbijeenkomst        
10-10-2017 dinsdag              
11-10-2017 woensdag              
12-10-2017 donderdag              
13-10-2017 vrijdag     Simchat Thora (t/m 20 december)        
14-10-2017 zaterdag              
15-10-2017 zondag 10:00u. H. Rothuizen   Gerben Schut (O) Piet Sterrenburg (D) Edgar v d Biggelaar Dico v d Weijde
16-10-2017 maandag 20:00u.    Gebedsbijeenkomst        
17-10-2017 dinsdag              
18-10-2017 woensdag              
19-10-2017 donderdag              
20-10-2017 vrijdag              
21-10-2017 zaterdag              
22-10-2017 zondag 10:00u. J. v. 't Sant   Erwin v Grootheest (O) Hans Molengraaf  (O) Aleid Stienstra Fabian Schut
23-10-2017 maandag 20:00u.   Gebedsbijeenkomst        
24-10-2017 dinsdag     KR vergadering        
25-10-2017 woensdag     coordinatorenbijeenkomst        
26-10-2017 donderdag              
27-10-2017 vrijdag              
28-10-2017 zaterdag              
29-10-2017 zondag 10:00u. T. de Lange Heilig Avondmaal Wim Duijzer (O) Bob de Raadt (O) John de Goei Dico v d Weijde
30-10-2017 maandag 20:00u.    Gebedsbijeenkomst        
31-10-2017 dinsdag              
1-11-2017 woensdag 19:30u. J. Hamstra   Hans Molengraaf  (O) Hans Bijl Deborah a d Wiel Tijmen a d Wiel
2-11-2017 donderdag              
3-11-2017 vrijdag              
4-11-2017 zaterdag              
5-11-2017 zondag 10:00u. S. Verhorst BiP. kringweek Wim Duijzer (O)   Marjo Molengraaf Remco Bijl
6-11-2017 maandag 20:00u.    Gebedsbijeenkomst Gemeenteavond         
7-11-2017 dinsdag              
8-11-2017 woensdag              
9-11-2017 donderdag              
10-11-2017 vrijdag              
11-11-2017 zaterdag              
12-11-2017 zondag 10:00u. G. v. Dijke   Erwin v Grootheest (O) Gerben Schut (O) Judi Sterrenburg Roelof Stienstra
13-11-2017 maandag 20:00u.    Gebedsbijeenkomst        
14-11-2017 dinsdag     KR vergadering        
15-11-2017 woensdag              
16-11-2017 donderdag              
17-11-2017 vrijdag              
18-11-2017 zaterdag              
19-11-2017 zondag 10:00u. J.J. Bijl kringweek. inleveren kopij informatieblad - Kees de Jong Gerben Schut (O) Alice v Krieken (D) Aleid Stienstra Dico v d Weijde
20-11-2017 maandag 20:00u.    Gebedsbijeenkomst        
21-11-2017 dinsdag              
22-11-2017 woensdag              
23-11-2017 donderdag              
24-11-2017 vrijdag              
25-11-2017 zaterdag     kerkenraadsdag        
26-11-2017 zondag 10:00u. P. v. Genderen   Wim Duijzer (O) Cor v Leeuwen (D) Edgar v d Biggelaar Tijmen a d Wiel
27-11-2017 maandag 20:00u.    Gebedsbijeenkomst ledenvergadering        
28-11-2017 dinsdag              
29-11-2017 woensdag              
30-11-2017 donderdag              
1-12-2017 vrijdag              
2-12-2017 zaterdag              
3-12-2017 zondag 10:00u. E. Poppe BiP Hans Molengraaf  (O) Leen v Gelder   Remco Bijl
4-12-2017 maandag 20:00u.    Gebedsbijeenkomst        
5-12-2017 dinsdag              
6-12-2017 woensdag     KR vergadering        
7-12-2017 donderdag              
8-12-2017 vrijdag              
9-12-2017 zaterdag              
10-12-2017 zondag 10:00u. A.J. Krol Heilig Avondmaal Bob de Raadt (O) Regina Tromp   Fabian Schut
11-12-2017 maandag 20:00u.    Gebedsbijeenkomst        
12-12-2017 dinsdag              
13-12-2017 woensdag     Chanoeka (t/m 20 december)        
14-12-2017 donderdag              
15-12-2017 vrijdag              
16-12-2017 zaterdag              
17-12-2017 zondag 10:00u. A. v.d. Sande kringweek Erwin v Grootheest (O) Wim Duijzer (O)   Roelof Stienstra
18-12-2017 maandag 20:00u.    Gebedsbijeenkomst        
19-12-2017 dinsdag              
20-12-2017 woensdag              
21-12-2017 donderdag              
22-12-2017 vrijdag              
24-12-2017 zondag 10:00u. J. Wijzerman   Gerben Schut (O) Kees de Jong   Cor v Leeuwen
24-12-2017 zondag 20:00u.            
25-12-2017 maandag 10:00u. G. Schut  Gebedsbijeenkomst Bob de Raadt (O) Hans Bijl   Dico v d Weijde
26-12-2017 dinsdag              
27-12-2017 woensdag              
28-12-2017 donderdag              
29-12-2017 vrijdag              
30-12-2017 zaterdag              
31-12-2017 zondag 10:00u. J.J. Bijl     Hans Molengraaf  (O)   Tijmen a d Wiel

 
noot : de agenda wordt regelmatig ververst. desondanks kan het voorkomen dat de informatie niet 100% actueel is.