Afdrukken
Hits: 11497

Scroll naar beneden voor het meest actuele rooster en de meeste actuele jaaragenda (alleen voor leden. dus eerst even inloggen.)

Agenda voor de komende tijd :
  
 
datum   dag tijd spreker bijzonderheid oudste van dienst deurdienst zangleiding beamer zendeling van de week
1-sep   zaterdag                
2-sep   zondag 10.00 uur J. IJzerman Avondmaal / Bip Hans Molengraaf Regina Tromp John de Goei Tijmen a d Wiel Johan en Linda
3-sep   maandag 20.00 uur   bidstond          
4-sep   dinsdag                
5-sep   woensdag                
6-sep   donderdag                
7-sep   vrijdag                
8-sep   zaterdag                
9-sep   zondag 10.00 uur P. Hazenoot   Gerben Schut Wim Duijzer Aleid Stienstra Cor v Leeuwen Gert-Jan en Stephanie
10-sep   maandag 20.00 uur   bidstond          
11-sep   dinsdag                
12-sep   woensdag 10.00 uur J. Schep koffieochtend          
13-sep   donderdag                
14-sep   vrijdag                
15-sep   zaterdag                
16-sep   zondag 10.00 uur D. Dane   Bob de Raadt Gerben Schut Deborah a d Wiel Cor v Leeuwen Bram Krol
17-sep   maandag 20.00 uur   bidstond          
18-sep   dinsdag                
19-sep   woensdag                
20-sep   donderdag                
21-sep   vrijdag                
22-sep   zaterdag                
23-sep   zondag 10.00 uur P. v. Genderen   Erwin v. Grootheest Kees de Jong Judi Sterrenburg Cor v Leeuwen Marco en Kseniya
24-sep   maandag 20.00 uur   bidstond          
25-sep   dinsdag                
26-sep   woensdag                
27-sep   donderdag                
28-sep   vrijdag                
29-sep   zaterdag                
30-sep   zondag 10.00 uur P. v.d. Hoff kringweek Kees de Jong Hans Bijl Linda v d Biggelaar Remco Bijl Peter en Madeleine
1-okt   maandag 20.00 uur   bidstond          
2-okt   dinsdag                
3-okt   woensdag 10.00 uur J. Schep koffieochtend          
4-okt   donderdag                
5-okt   vrijdag                
6-okt   zaterdag                
7-okt   zondag 10.00 uur O. Lohuis Bip / Israelzondag Bob de Raadt Hans Molengraaf Aleid Stienstra Remco Bijl Hendrik en Gerda
8-okt   maandag 20.00 uur   bidstond          
9-okt   dinsdag                
10-okt   woensdag 10.00 uur              
11-okt   donderdag                
12-okt   vrijdag                
13-okt   zaterdag                
14-okt   zondag 10.00 uur H. Rothuizen   Hans Molengraaf Bob de Raadt Linda v d Biggelaar Remco Bijl Johan en Linda
15-okt   maandag 20.00 uur   bidstond          
16-okt   dinsdag                
17-okt   woensdag                
18-okt   donderdag                
19-okt   vrijdag                
20-okt   zaterdag                
21-okt   zondag 10.00 uur G. Schut kringweek Bob de Raadt Alice v. Krieken Marjo Molengraaf Fabian Schut Gert-Jan en Stephanie
22-okt   maandag 20.00 uur   bidstond          
23-okt   dinsdag                
24-okt   woensdag                
25-okt   donderdag                
26-okt   vrijdag                
27-okt   zaterdag                
28-okt   zondag 10.00 uur S. Verhorst Avondmaal Kees de Jong Cor v. Leeuwen Linda v d Biggelaar Fabian Schut Bram Krol
29-okt   maandag 20.00 uur   bidstond          
30-okt   dinsdag                
31-okt   woensdag                
1-nov   donderdag                
2-nov   vrijdag                
3-nov   zaterdag                
4-nov   zondag 10.00 uur J. v. 't Sant Bip Hans Molengraaf Gerben Schut Deborah a d Wiel Roelof Stienstra Marco en Kseniya
5-nov   maandag 20.00 uur   bidstond          
6-nov   dinsdag                
7-nov   woensdag 20.00 uur C. de Jong dankdag Bob de Raadt Leen v Gelder Aleid Stienstra Roelof Stienstra  
8-nov   donderdag                
9-nov   vrijdag                
10-nov   zaterdag                
11-nov   zondag 10.00 uur S. Verhorst kringweek Gerben Schut Regina Tromp Linda v d Biggelaar Roelof Stienstra Peter en Madeleine
12-nov   maandag 20.00 uur   bidstond          
13-nov   dinsdag                
14-nov   woensdag                
15-nov   donderdag                
16-nov   vrijdag                
17-nov   zaterdag                
18-nov   zondag 10.00 uur A.J. Krol kopij inleveren informatieblad 335 Kees de Jong Wim Duijzer Judi Sterrenburg Jurgen Bresser Hendrik en Gerda
19-nov   maandag 20.00 uur   bidstond          
20-nov   dinsdag                
21-nov   woensdag                
22-nov   donderdag                
23-nov   vrijdag                
24-nov   zaterdag                
25-nov   zondag 10.00 uur S. Verhorst   Hans Molengraaf Arjan Madern Deborah a d Wiel Jurgen Bresser Johan en Linda
26-nov   maandag 20.00 uur   bidstond          
27-nov   dinsdag                
28-nov   woensdag 10.00 uur J. Schep koffieochtend          
29-nov   donderdag                
30-nov   vrijdag                
1-dec   zaterdag                
2-dec   zondag 10.00 uur J. Schep Bip / kringweek Gerben Schut Kees de Jong   Jurgen Bresser Gert-Jan en Stephanie
3-dec   maandag 20.00 uur   bidstond          
4-dec   dinsdag                
5-dec   woensdag                
6-dec   donderdag                
7-dec   vrijdag                
8-dec   zaterdag                
9-dec   zondag 10.00 uur G. Schut   Kees de Jong Hans Molengraaf   Dico v d Weijde Bram Krol
10-dec   maandag 20.00 uur   bidstond          
11-dec   dinsdag                
12-dec   woensdag                
13-dec   donderdag                
14-dec   vrijdag                
15-dec   zaterdag                
16-dec   zondag 10.00 uur J.J. Bijl Avondmaal Bob de Raadt Leen v Gelder   Dico v d Weijde Marco en Kseniya
17-dec   maandag 20.00 uur   bidstond          
18-dec   dinsdag                
19-dec   woensdag                
20-dec   donderdag                
21-dec   vrijdag                
22-dec   zaterdag                
23-dec   zondag 10.00 uur L. Kanselaar spreker YFC / kringweek Hans Molengraaf Hans Bijl   Dico v d Weijde Peter en Madeleine
24-dec   maandag   E. Ebighosi kerstnachtdienst Gerben Schut Bob de Raadt   Tijmen a d Wiel  
25-dec   dinsdag   J. IJzerman 1e kerstdag Kees de Jong Alice v. Krieken   Tijmen a d Wiel  
26-dec   woensdag                
27-dec   donderdag                
28-dec   vrijdag                
29-dec   zaterdag                
30-dec   zondag 10.00 uur T. Kitsz   Hans Molengraaf Cor v. Leeuwen   Remco Bijl Hendrik en Gerda
31-dec   maandag   C. de Jong oudejaarsdienst Bob de Raadt Regina Tromp   Remco Bijl  
 
 
noot : de agenda wordt regelmatig ververst. desondanks kan het voorkomen dat de informatie niet 100% actueel is.